top of page

Trendy wiosna-lato 2019 cz. 2

Zaktualizowano: 2 mar 2019


Oto druga część trendów na nadchodzący sezon. Jeśli jeszcze nie widziałeś pierwszej, zapraszam TUTAJ.


8. SPODENKI "CYCLING SHORTS"


Czyli krótkie, obcisłe spodenki kolarskie. Nie są łatwym trendem do noszenia, ale jeśli lubisz pobawić się modą - koniecznie wypróbuj. Obawiasz się, że nie masz idealnej figury modelki? A kto ma? :) Połącz je z tuniką lub sukienką i będzie super!


9. TIE DYE


Czyli technika farbowania, dająca charakterystyczny efekt rozpływających się, nierównomiernych wzorów. Idealny motyw na letnie T-shirty i sukienki. Można też samodzielnie ufarbować ubranie w taki sposób i mieć swój niepowtarzalny element garderoby.


10. PASTELE I SORBETOWE KOLORY


Delikatne odcienie dodają stylizacji lekkości i świeżości. To świetny kolor na rozpoczęcie wiosny i pożegnanie ciężkich, zimowych ubrań.


11. PIÓRA I FUTRA


Jako dekoracyjny element ubioru lub w akcesoriach. Możesz wybrać naturalne kolory piór, inspirowane naturą, lub kolorowe i kontrastujące.


12. MILITARNY LOOK


Nawiązanie do mundurów i kolorystyki militarnej będzie bardzo widoczne w nadchodzącym sezonie. Podkreśla siłę i charakter, nie ujmując kobiecości.


13. SPORTOWY LOOK


Któż nie kocha wygodnych sportowych legginsów i oddychających topów? Ja uwielbiam. Teraz można założyć je też do codziennej stylizacji. Albo chociaż w drodze na siłownię.


14. INTENSYWNY KOLOR


Przyciągnij wzrok intensywnym kolorem. I to wcale nie neonowym. Teraz każdy kolor będzie świetny, jeśli wyraźnie go wyeksponujesz.


15. TOTAL LOOK


Jeśli spodobały Ci się inspiracje z intensywnym kolorem, na pewno ten trend polubisz jeszcze bardziej. Total look - czyli stylizacja od stóp do głów w jednym kolorze (może być w różnych jego odcieniach). Bardzo modna i efektowna.


 

Zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony www.tag-walk.com


Klaudia Gazda

Osobista Stylistka

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kim jestem?

Comments


bottom of page