top of page
C12A8071.jpg

Przegląd szafy + zakupy ze stylistką
BESTSELLER

Czy zdarza Ci się stać przed pełną szafą, a mimo to nie

masz pomysłu, co ubrać?

Czy ubrania które kupiłaś/kupiłeś ląduje na dnie szafy,

nieużywane i zapomniane?

Pomogę Ci odkryć potencjał Twojej garderoby, stworzyć styl, który podkreśli Twoją osobowość i sprawi, że codzienne ubieranie się stanie się przyjemnością.

Dlaczego warto wybrać "Przegląd Szafy i Zakupy z Stylistką"?

🔮 Zaczynamy od analizy kolorów i sylwetki. Analiza sylwetki wskaże nam najlepsze kroje i fasony ubrań a odpowiednio dobrane kolory podkreślą Twoje naturalne piękno i charakter.

🛍️ Przegląd szafy to podstawa! To okazja do oceny, które z Twoich ubrań nadal odzwierciedlają Twój styl i pasują do Twojej sylwetki i kolorystyki. Zadecydujemy, które z nich zostawiamy w garderobie, a które mogą już odejść, aby dać miejsce nowym.

🛍️ Spersonalizowana garderoba: Razem przeszukamy sklepy, wybierając ubrania i dodatki, które idealnie pasują do Twojego stylu życia, sylwetki i kolorystyki. Nie lubisz prasować? Nie masz czasu rano na przygotowania? Świetnie to rozumiem i wiem, jak to ugryźć.

👗 Stworzenie kompletnych stylizacji: Wybierzemy takie ubrania, z których ułożysz wiele stylizacji na różne okazje. Korzystam z koncepcji kapsułowej szafy. Postawimy na dobrą jakość i ponadczasowe rzeczy, które nie wyjdą z mody.

🤗 Wsparcie na każdym kroku: Nie jesteś sama w tej podróży. Jako Twoja osobista stylistka jestem tu, aby Ci pomóc. Gwarantuję ci miłą atmosferę. Nie ma głupich pytań, nie ma nadęcia, ani narzucania trendów.

🎩 Odkryj Swoją Moc: Razem odkryjemy moc, która drzemie w Twoim stylu i ubraniach. Poczuj się pewnie i atrakcyjnie w nowej odsłonie.

Jak to Działa?

  1. Konsultacja i rozmowa: Przed spotkaniem wysyłam ankietę, aby wstępnie poznać Twoje potrzeby i marzenia modowe.

  2. Przegląd Szafy: Odwiedzę Cię i wspólnie przejrzymy Twoją szafę, szukając możliwości odświeżenia i wykorzystania obecnych ubrań, butów, dodatków.

  3. Spersonalizowane Zakupy: Wyruszamy na zakupy z listą zakupów, aby uzupełnić Twoją szafę dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  4. Poczuj pewność siebie: Ciesz się swoją nową garderobą, która podkreśla to, co w Tobie najpiękniejsze. Zyskasz pewność siebie, wiedząc, jakie ubrania i akcesoria pasują do różnych okazji.

  5. Masz moje wsparcie: Wiem, że zmiana garderoby i nawyków to proces, więc jeśli pojawią się dodatkowe pytania, możesz zawsze do mnie napisać, chętnie pomogę!
     

Niech Twoja garderoba stanie się źródłem pewności siebie. Gotowa na przemianę? Skontaktuj się ze mną już dziś!

Cena: 1100 zł

Czas: spotkania są rozłożone na 2 dni.

Miejsce: Trójmiasto, inną lokalizacje możemy ustalić indywidualnie

kontakt@klaudia-osobistastylistka.com

tel. 725207437

Napisz do mnie

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page