top of page
C12A8767.jpg

Przegląd Szafy

Twoja szafa jest pełna ubrań, ale nie wiesz co na siebie założyć?

Marzysz o odświeżeniu swojego stylu, ale nie wiesz, od czego zacząć?

 

Razem możemy odkryć skarby w Twojej szafie i stworzyć garderobę, która podkreśli Twój wyjątkowy styl.

Co Obejmuje "Przegląd Szafy"?

👗 Analiza Twojego stylu, sylwetki i kolorów: Rozpoczynamy od analizy Twojego stylu życia, upodobań i indywidualnych potrzeb. Następnie przeprowadzam analizę kolorów i sylwetki. Moja misja to pomóc Ci odnaleźć ubrania, które najlepiej współgrają z Twoją urodą i stylem życia.

🔎 Wsparcie w oczyszczeniu szafy: Razem przejrzymy Twoją szafę, a ja pokażę Ci, co warto zatrzymać, a z czym czas się pożegnać. Zidentyfikujemy ubrania, które najlepiej pasują do Twojej sylwetki, kolorystyki i stylu.

🛍️ Odkrywamy potencjał Twojej szafy: Sprawdzę, czy wykorzystujesz maksymalnie potencjał swoich ubrań, jeśli nie, podpowiem jakie jeszcze stylizacje możesz z nich ułożyć. To czas na eksperymentowanie z ubraniami, które masz!

 

💡 Sugestie Zakupów: Jeśli czegoś brakuje w Twojej garderobie, doradzę Ci, jakie nowe elementy warto dodać. Razem zrobimy listę zakupów, abyś mogła inwestować mądrze w swoją garderobę.

💙Masz moje wsparcie: Wiem, że zmiana garderoby i nawyków to proces, więc jeśli pojawią się dodatkowe pytania, możesz zawsze do mnie napisać, chętnie pomogę!

 

Dlaczego Warto Wybrać "Przegląd Szafy"?

Przegląd szafy to szansa na odświeżenie Twojego stylu. Dowiesz się jakie kolory są najkorzystniejsze dla Twojej urody, a jakie fasony podkreślają atuty Twojej sylwetki. Nauczysz się zwracać uwagę na właściwe elementy ubrań.

Przyjrzymy się dokładnie temu, jakie miałaś problemy z ubraniami do tej pory, aby nauczyć się nowych rozwiązań. Razem wydobędziemy to, co najlepsze w Twojej garderobie!

Gotowa na zmiany? Skontaktuj się ze mną już dziś, a razem odkryjemy nowe możliwości w Twojej szafie!

Cena: 600 zł

Miejsce: Na terenie Trójmiasta dojazd gratis. Poza Trójmiastem należy doliczyć koszty dojazdu.

kontakt@klaudia-osobistastylistka.com

tel. 725 207 437

Napisz do mnie

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page