top of page
C12A8071.jpg

Zakupy ze stylistką

Zakupy ze Stylistką: Twoje wsparcie w świecie mody!

Marzysz o ekscytujących zakupach, ale chcesz, aby były trafione i dostosowane do Twoich potrzeb? Chcesz mieć ubrania, w których czujesz się na 100% pewna siebie?

Dlaczego warto skorzystać z zakupów:

🛍️ Ważne dla Ciebie: Określę Twój typ kolorystyczny oraz typ sylwetki, to ponadczasowa wiedza do której możesz wracać zawsze, gdy tego potrzebujesz. Podczas zakupów pokażę Ci, na co zwracać uwagę przy wybieraniu ubrań i komponowaniu codziennych stylizacji.

🛍️ Spersonalizowana garderoba: Razem przeszukamy sklepy, wybierając ubrania i dodatki, które idealnie pasują do Twojego stylu życia, sylwetki i kolorystyki. Nie lubisz prasować? Nie masz czasu rano na przygotowania? Świetnie to rozumiem i wiem, jak to ugryźć.

👗 Stworzenie kompletnych stylizacji: Wybierzemy takie ubrania, z których ułożysz wiele stylizacji na różne okazje. Korzystam z koncepcji kapsułowej szafy. Postawimy na dobrą jakość i ponadczasowe rzeczy, które nie wyjdą z mody.

 

🧳 Na cały sezon czy na okazję: Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stroju na specjalną okazję, czy chcesz skompletować garderobę na cały sezon - jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc

🛒 Oszczędność Czasu i Pieniędzy: Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, unikniesz zakupów impulsywnych i zainwestujesz mądrze w ubrania, które dodadzą Ci pewności siebie i które będziesz nosić z radością!

 

 

 

Jak to wygląda?

1.     Przed spotkaniem: Poproszę Cię o wypełnienie ankiety, dzięki której wstępnie poznam Twoje potrzeby i zobaczę co Cię interesuje.

2.     Zakupy: Spotykamy się w wybrnym centrum handlowym. Zaczniemy od omówienia Twojej ankiety i potrzeb. Następnie wyruszamy na zakupy.

3.     Stworzenie Stylizacji: Ty przymierzasz, a ja pilnuję, aby wszystko złożyło się w zgraną szafę. Pokażę Ci, jak możesz łączyć wybrane rzeczy. Zaproponuję Ci też nowe rozwiązania, bo czasem nawet nie wiemy, że coś może na nas tak świetnie wyglądać! Kupujesz to, co chcesz.

4.     Masz moje wsparcie: Wiem, że zmiana garderoby i nawyków to proces, więc jeśli pojawią się dodatkowe pytania, możesz zawsze do mnie napisać, chętnie pomogę!

Zakupy ze Stylistką to również przygoda, która pomoże Ci odkryć swój własny styl i wyrazić siebie przez modę. Gotowa na tę niezapomnianą podróż? Skontaktuj się ze mną i ruszamy!

Cena: 700 zł

Czas: nieograniczony - nie musisz patrzeć na zegarek, ani się spieszyć, skupiamy się na efektach

Miejsce: Trójmiasto, inne lokalizaje możemy uzgodnić indywidualnie

email: kontakt@klaudia-osobistastylistka.com

tel. 725207437

Napisz do mnie

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page