top of page

Trendy wiosna-lato 2019 (cz. 1)


W tym sezonie na wybiegach zostało wyróżnione aż 25 trendów (wg platformy Tagwalk). Nie bez powodu w branży mody dużo mówi się o tym, że prawie wszystko jest modne :) Większość z nich pojawi się na sklepowych półkach, ale tylko niektóre będą faktycznie wiodące w tym sezonie i zdominują ulice.


Wybrałam dla Was 15 trendów, na które warto zwrócić uwagę w tym sezonie. Jak je czytać? Nie musisz nosić ubrań dokładnie tak, jak są pokazane na wybiegach. Potraktuj zdjęcia jako inspiracje, popatrz na kolory, wzory i fasony. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Dziś część pierwsza trendów - 7 propozycji z wybiegów. Jeśli chcesz wyglądać modnie w tym sezonie, wystarczy że wybierzesz 1-3 trendy które najbardziej Ci się podobają. W przyszłą niedzielę część 2.1. KOLORY ZIEMI


Tu każdy typ kolorystyczny znajdzie odcień dla siebie. Brązy, beże i szarości to świetne kolory na lato, będą też uniwersalną bazą do wielu stylizacji.

2. ZWIERZĘCY PRINT


Jeśli masz już taki w swojej szafie po sezonie jesień-zima, możesz nadal go dumnie nosić. Jeśli już Ci się opatrzył - wybierz jego odświeżoną wersję - w jaskrawych kolorach.


3. W SIECI


Plecione sukienki i bluzki, przypominające sieć rybacką, można nosić samodzielnie (np. na plażę) lub jako jedną z warstw stylizacji.


4. POLKA DOT


Czyli czarno-białe groszki. To wzór który wiele z nas ma w swojej szafie. Możesz wybrać jeden z elementów garderoby lub ubrać się w groszki od stóp do głów. Świetnie łączą się z mocnym kolorem.

5. WZÓR


I to nie tylko na jednym elemencie garderoby. Wybierz jeden wzór, który założysz od stóp to głów, lub możesz pomieszać printy. Efekt "WOW" gwarantowany.


6. ISKRZĄCY LOOK


Ten trend szczególnie interesująco będzie prezentować się w blasku wiosennego słońca. Połyskujące tkaniny, metaliczny efekt, wszystko co błyszczące było zwykle zarezerwowane na wieczór, ale w tym sezonie może ujrzeć światło dzienne.


7. MOCNE RAMIONA


Wyraźnie zaznaczona, wręcz przerysowana linia ramion, to trend który ładnie modeluje sylwetkę. Szczególnie przy szerszych biodrach, warto zwrócić na niego uwagę.

Jeśli teraz nie udało Ci się znaleźć czegoś dla siebie, nic się nie martw, zapraszam za tydzień na drugą część trendów.


A jeśli masz już swoje typy i chciałabyś indywidualnie dobrać ubrania idealne dla Twojej sylwetki, zapraszam na wspólne zakupy :)

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kim jestem?

Comments


bottom of page