top of page

Najlepsze zakupy? Zakupy ze stylistką!

Zaktualizowano: 6 sty 2019


Być może jesteś osobą która nie lubi zakupów? Zajmują one dużo czasu, nie wiesz co wybrać. Wieszaki uginają się od ubrań, zaraz obok są pełne półki, pod spodem buty, czasem ciężko cokolwiek znaleźć... Do tego dochodzą tłumy ludzi, i pewnie nie masz ochoty przepychać się między wieszakami.


Zakupy ze stylistką to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na chodzenie po galeriach handlowych, tylko szybko i sprawnie skompletować garderobę na cały sezon. Oprócz ubrań wybieramy też dodatki, buty, okrycia, czasem nawet kosmetyki kolorowe.


Bardzo dobrze znam sklepy i śledzę ich oferty. Wiem gdzie i czego szukać, dlatego mogę w krótkim czasie odnaleźć odpowiednie dla Ciebie ubrania. Wystarczy tylko przymierzyć, ja pobiegam między wieszakami i skompletuję wszystkie stylizacje. Przygotowuję też dokumentację fotograficzną nowych stylizacji tak, żeby można było szybko wybrać gotowy look.


Zakupy ze stylistką, Łódź

Dlaczego warto wybrać się na zakupy ze stylistką?


Kiedy się poznamy, określimy Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Określę Twój typ sylwetki i kolorystykę. Podzielę się z Tobą wiedzą jak kupować rzeczy dobrej jakości, modne, takie z których będziesz korzystać przez długi czas.


Klientom kompletuję taką garderobę, w której niewielka ilość ubrań daje duże możliwości różnych stylizacji. Zakupy oparte są na koncepcie kapsułowej garderoby. Dzięki wiedzy którą Ci przekażę, każde Twoje kolejne wyjścia do galerii handlowej będą przebiegać gładko, będziesz konkretnie wiedzieć co kupić a czego unikać.


Co zyskujesz?

  • Oszczędzasz swój czas - ja sprawnie kompletuję Twoją garderobę na cały sezon, łącznie z dodatkami, butami, torbami, płaszczem czy kurtką... dokładnie według Twoich potrzeb i listy zakupów którą stowrzymy.

  • Oszczędzasz pieniądze - nie wydajesz już pieniędzy na ubrania, które potem do niczego nie pasują, lub takich których nie założysz nawet raz... Pomyśl, jak wiele rzeczy zostało kupione pod wpływem impulsu, a później okazały się nieprzydatne? Czas to zmienić!

  • Zdobywasz praktyczną wiedzę - jak stworzyć wiele ciekawych zestawów, jakie kolory wybierać, jakie fasony ubrań podkreślają atuty Twojej sylwetki. Pokażę Ci również w co warto inwestować, a które ubrania lepiej omijać. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą o modzie i stylizacji.

  • Świetne samopoczucie - nowe ubrania, idealnie dobrane do figury, osobowości i stylu życia niewątpliwie dodają pewności siebie. Nie trzeba się już zastanawiać co założyć, masz już przygotowane gotowe, kompletne stylizacje w których świetnie wyglądasz. I to nie od czasu do czasu, lecz codziennie!


Zakupy z osobistą stylistką
Zakupy z osobistą stylistką to oszczędność czasu

A co jeśli lubisz zakupy?


W takim razie wybierzmy się na zakupy Twojego życia! To będzie czysta przyjemność. Spędzimy razem fantastyczny dzień, porozmawiamy o modzie i stylu który lubisz. Dokładna analiza sylwetki i dobranie kolorów ułatwi Ci tworzenie swoich stylizacji. Zdradzę Ci moje modowe tricki, pokażę Ci jak podkręcić swój styl na różne sposoby.

To będą najlepsze zakupy!Jeśli lubisz zakupy, te ze stylistką będą strzałem w dziesiątkę!


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kim jestem?

Commenti


bottom of page